Archiv výzev

název článku:

datum:
15. dubna 2013 (po)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 17 na opatření 2.1 Snížení energetické náročnosti bytových domů, moderní sociální bydlení a na opatření 2.3 Modernizace, rekonstrukce technického vybavení domů. Celý článek »


název článku:

datum:
18. ledna 2013 (pá)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 16 na opatření 2.1 Snížení energetické náročnosti bytových domů, moderní sociální bydlení. Celý článek »


název článku:

datum:
17. prosince 2012 (po)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 15 na opatření 2.3 Modernizace, rekonstrukce technického vybavení domů. Celý článek »


název článku:

datum:
3. září 2012 (po)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 13 na opatření 2.1 Snížení energetické náročnosti bytových domů, moderní sociální bydlení. Celý článek »


název článku:

datum:
2. července 2012 (po)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 14 na opatření 2.3 Modernizace, rekonstrukce technického vybavení domů. Celý článek »


název článku:

datum:
30. listopadu 2011 (st)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 12 na opatření 2.1 Snížení energetické náročnosti bytových domů, moderní sociální bydlení. Celý článek »


název článku:

datum:
30. listopadu 2011 (st)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 1 Revitalizace zanedbaných nebo nedostatečně využívaných veřejných prostranství. Výzva č. 11 na opatření 1.3 Revitalizace veřejných prostranství. Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 1 Revitalizace a regenerace zanedbaných nebo nedostatečně využívaných prostranství. Celý článek »


název článku:

datum:
1. července 2011 (pá)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 10 na opatření 2.3 Modernizace, rekonstrukce technického vybavení domů. Celý článek »


název článku:

datum:
1. července 2011 (pá)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 9 na opatření 2.1 Snížení energetické náročnosti bytových domů, moderní sociální bydlení. Celý článek »


název článku:

datum:
30. září 2010 (čt)
perex:

Vyhlášení výzvy v rámci IPRM Revitalizace a regenerace sídliště pro specifický cíl 2 Modernizace bytových domů. Výzva č. 8 na opatření 2.3 Modernizace, rekonstrukce technického vybavení domů. Celý článek »


Jsou vypsány položky 1 - 10 z celkového počtu 20, Stránky: {1, 2}      další »